Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nabídka

 

  • Relaxační masáž

 

relax.jpg

Je ideální společník při útěku ze všedního dne.Každý pohyb dlaní, prsty nebo lokty působí coby balzám pro tělo i duši. Stres a spěch z Vás postupně odplouvají...nepříjemné blokády se uvolňují... a postupně se tak můžete cítit lépe a lépe.

 Relaxační masáž je  důležitá v dnešním uspěchaném světě, kdy je stres považován za hlavní příčinu mnoha fyzických a psychických potíží. Techniky relaxační masáže mohou pomoci od bolesti, napětí, ztuhlých a bolavých svalů, pomáhají podpořit krevní oběh, lymfatický systém a vyloučit toxické látky z organismu.

 

 

  • Klasická masáž

Klasická masáž patří mezi manuální relaxační techniky působící okamžitě a jednorázově nejen na tělesný, ale i duševní stav masírované osoby. Masér vždy vychází z individuálních problémů a tělesných dispozic konkrétní osoby, kterým přizpůsobí sled a volbu druhu jednotlivých hmatů.

 Například jemnější šetrnější hmaty volí masér u klientů s bolestmi vyvolanými různým onemocněním a naopak tvrdší a razantnější hmaty používá k odstraňování nahromaděných únavových látek (kyselina mléčná), které se ukládají ve svalech při těžké práci, nebo náročnějším sportovním tréninku či výkonu.

 Během masáže dochází nejen k uvolnění masírovaného svalstva a odstranění jeho ochablosti, ztuhlosti, bolesti, ale i k celkové tělesné i duševní relaxaci klienta.

 Klasická masáž může být prováděna na celém těle, nebo pouze na problematických částech, kterými bývají zejména šíje a záda.

 

Indikace:

bolesti a ztuhlost svalstva při různých nemocech, enormním pracovním nebo sportovním přetížení * bolesti hlavy nebo migrény, únava, stres * regenerace a relaxace těla * zlepšení prokrvení těla a lymfatického systém * posílení imunitního systému

Kontraindikace:

těsně po jídle * horečnatá, krvácivá nebo zánětlivá onemocnění * kožní onemocnění, popáleniny * zhmožděni nebo otoky * masáž břicha u gravidních nebo menstruujících žen

 

 

  • Sportovní masáž

sport.jpg

 

Je určena pro sportovce vrcholové i amatérské. Provádí se před namáhavým tréninkem nebo závodem, mezi výkony či po nich. Pomocí sportovní masáže odstraníme pocit přetížených svalů po sportovním výkonu a jiné namáhavé činnosti.

 

 

  •  Medová masáž

 

medova-masaz.jpg

 

 

Medová masáž je speciální masážní technika ,při níž se potírají záda masírované osoby voňavým rozehřátým medem, který je následně pomalými pohyby vmasírováván do kůže klienta. Díky výživným látkám obsaženým v medu a technice masážních pohybů dochází k vyplavování toxinů - škodlivých látek, které se za dlouhou dobu nahromadily v těle klienta a trvale oslabují jeho imunitu.

 Detoxikační medová masáž trvá 20-60 minut (v závislosti na individuálním průběhu masáže), kdy med v průběhu masáže a v závislosti na množství toxinů v těle klienta mění svou barvu i konzistenci. Důsledkem této mimořádně účinné manuální techniky je nejen vyplavování škodlivin a tím i aktivace vnitřních orgánů, ale zároveň dokonalá celková relaxace organismu.

Okamžitým efektem této masáže je příjemná relaxace a mírná únava. Pozitivní účinky detoxikace organismu lze hodnotit až po delší době.

Doporučení:

K celkové medové masáži postačí trojí nanesení medu. Při akutních zdravotních problémech se medová masáž doporučuje 1-2x týdně, v těhotenství postačí jen jedno nanesení, ale například pro uvolnění usazenin v kloubech se doporučuje aplikace medu 2x měsíčně. Jako prevence je vhodná aplikace této masáže 1x měsíčně.

 Indikace:

zlepšení funkce trávení, posílení imunit * vymizení některých oběhových potíž * oslabení negativních projevů - akné, celulitidy * úprava kvality spánku *snížení nebo dokonce vymizení depresí a migrén *analgetické účinky u revmatického onemocnění svalů, kloubů

Kontraindikace:

alergie na med * otevřené rány * žaludeční vředy *vysoký oční tlak

 

lav.jpg

 

  • Masáž lávovými kameny

 

Masáže lávovými kameny jsou jedním z nejpříjemnějších způsobů masáží, které můžete zažít.

 

Masáž lávovými kameny je technika, která se už odedávna praktikovala na Havajských ostrovech nebo v Číně. Na tělo masírované osoby se kladou oblé teplé kameny zahřáté ve vodě na teplotu kolem 37 - 40°C. Teplo kamenů se klientovi rozlije po celém těle a celkově ho uvolňuje.

 Kameny zároveň předávají, mimo naakumulovaného tepla, velmi silnou energetickou vibraci a ovlivňují tak meridiány - energetické cesty vedoucí od konečků prstů až k našim vnitřním orgánům. Tyto cesty bývají často špatně průchodné nebo zcela uzavřené, ale díky masáži lávovými kameny se znovu otevírají. Masáž lávovými kameny dodává životní sílu a dobrou náladu.

 

Masáž s lávovými kameny naprosto překonává klasické masáže svými účinky na tělo i duši. Zažijete pocit naprostého uvolnění a harmonie, zcela zapomenete na okolní svět a všední starosti kolem sebe.

 

Indikace:

odstranění stresu a napětí v těle * stimulace krevního a lymfatického systému * podpora detoxikace těla * řešení problémů se spánkem * zmírnění bolestí kloubů, revmatismu, křečí * odstranění bolestí hlavy

Kontraindikace:

gravidita * přecitlivělost na vysoké teplo * křečové žíly, oběhové problémy * kožní onemocnění * horečnatá a infekční onemocnění

  

  •  Čokoládová masáž

  

 

masaz_cokoladova.jpg

 

Čokoládová masáž - královna relaxačních masáží

 

Čokoláda obsahuje mnoho užitečných prvků pro lidský organismus. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopaminu a uvolňovat endorfiny a serotonin, zdroje štěstí. Díky čokoládové masáži či zábalu, tělo přes pokožku vstřebává vitaminy, aminokyseliny, minerály, antioxidanty. Má příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci, odplavení nežádoucích a toxických látek.

Proceduře předchází přírodní peeling, který zbaví pokožku kožních šupinek a odumřelých buněk a Vaše pokožka zad je připravena na proceduru.
Čokoládová masáž je jemná masáž pokožky za pomoci čokoládového olejíčku.Poté následuje nanášení teplé 100% čokolády. Speciálními hmaty dochází k jemnému rozprostření čokolády a Vaše záda jsou připraveny na závěrečný zábal. 

 

Po takové masáži se člověk cítí svěže a uvolněně. Čokoláda zajistí skvělý vzhled a péči o pokožku, pokožka bude svěží a krásná, svaly uvolněné a odpočaté. Vůně čokolády bude jen třešničkou na dortu

 

Kontraindikace :

velmi vysoký ,extrémě nízký krevní tlak * alergie na jednotlivé složky čokolády * infekční onemocnění * kožní infekce * gravidita * záněty a nachlazení 

 

 

 

 

 

  • Parafínové zábaly

 

Parafín je speciální vosk, který se používá k léčebným i kosmetickým účelům. Parafínový zábal prokrvuje pokožku, prohřívá svaly, uvolňuje ztuhlé a bolestivé kluby. Pomáhá při poruchách pohybového aparátu , při chronické revmatoidní artritiidě . Také je skvělý na zhrublou , suchou  nebo popraskanou pokožku rukou a nohou.

 

 

 

 

  • Reiky

 

reiki.jpg

REI – znamená vesmír

KI – znamená životní energie

 Je to tedy životodárná vesmírná čistá energie.

 Reiky je účinný systém přírodního léčení, je bezpečný a nemůže vyvolat žádné vedlejší účinky. Toto léčení je známo už několik tisíc let. Bylo znovu objeveno japonským mnichem Mikao Usui v polovině 19.století. Reiky má pouze pozitivní účinky, působí vždy tam, kde je potřeba. Touto energií můžeme léčit lidi, zvířata, rostliny, kameny, vše co je kolem nás, celou planetu zemi. Energie má schopnost pronikat všemi předměty, materiály i prostorem.  Ta proudí přes korunní čakru, do srdeční čakry a přes ruce do čaker dlaní, a pak do klienta a všude tam, kde terapeut ruce položí.

Osobně jsem zasvěcena do I , II , III stupně reiki.

Ráda kombinuji masáže s Reiki, které prohlubuje účinek masáže a povzbuzuje životní energii.

 

 

   

  • Terapie Su-Jok

 

Su Jok je  univerzální diagnostická a bezléková léčebná metoda, která zmírňuje bolest, umožňuje první pomoc při akutních onemocněních, úrazech, léčbu funkčních poruch v těle, stabilizaci stavu a zlepšení při nemocech s chronickým průběhem.

Název su-jok pochází z korejštiny,  su znamená ruka (od prstů k zápěstí) a jok znamená noha (od prstů po kotníky). Jedná se o léčebnou metodu s vysokou účinnosti, bez použití chemických léčiv .

-Vysoká účinnost.  Při správném použiti se výrazný účinek dostavuje často již za několik minut, někdy i vteřin.
-Naprostá bezpečnost. K vyléčeni dojde stimulaci příslušných bolestivých bodů. 
-Všestrannost   Touto metodou lze léčit kteroukoliv část těla, jakýkoli orgán, kterýkoli kloub atd.
-Jednoduchost použití.

 

 

 

 

 

 
 

 

Kontakt

Lenka Mišková * MASÁŽE *

U kaple 6
Děčín 6-Letná
405 02

+420 606 480 908

mislenkamasaze@seznam.cz